Two VELUX soft shutters can be seen blocking the incoming light.

Ľahká vonkajšia roleta na solárny pohon

Od 327 € s DPH

Ľahká vonkajšia roleta VELUX účinne chráni pred teplom a v slnečných dňoch udržuje doma príjemné prostredie. Nepriepustná tkanina zaisťuje tmu pre dokonalý spánok.

Moderný dizajn rolety krásne zapadne do strechy a vopred spárovaný diaľkový ovládač uľahčuje inštaláciu aj následné používanie.


Ochrana pred teplom
Zatemnenie
Tepelná izolácia
Útlm hluku
Ochrana súkromia
Outside view of two open VELUX roof windows with VELUX awning blinds attached.

Vonkajšia markíza

Od 56 € s DPH

Vonkajšie markízy VELUX zabraňujú prechodu slnečných lúčov k oknu, čím citeľne znižujú vnútornú teplotu. Neprepúšťajú teplo z vonku a udržujú príjemný chládok vo vašej izbe.

Priehľadná tkanina neruší výhľad von a prepúšťa svetlo dovnútra. Výhodou je rýchla a jednoduchá inštalácia z interiéru.


Ochrana pred teplom
Zatemnenie
Tepelná izolácia
Útlm hluku
Ochrana súkromia
An installer explains the features of two VELUX top-hung roof windows to a woman.

Zaistenie komfortu v interiéri z dvoch strán

Skombinujte vonkajšiu roletu alebo markízu s vnútorným výrobkom na reguláciu svetla, aby ste získali ten správny stupeň kontroly klímy podľa vašich preferencií.

Požadujte ešte viac!

Stiahnite si náš e-book Ako vybrať vonkajšie rolety a markízy na strešné okná a zariaďte si ešte príjemnejšie podkrovie!

Od manuálneho po automatické ovládanie

Rolety a markízy VELUX možno ľahko ovládať manuálne, väčšina z nich je však dostupná aj s diaľkovým ovládaním na elektrický alebo solárny pohon. To oceníte pri oknách, ktoré sú mimo váš dosah, ale aj všade tam, kde si chcete užívať väčší komfort.
S aplikáciou VELUX App Control môžete všetky diaľkovo ovládané rolety a markízy ovládať zo svojho telefónu. VELUX ACTIVE with NETATMO sleduje predpoveď počasia a rolety stiahne alebo vytiahne úplne automaticky.