Objavte novú generáciu svetlíkov VELUX

Nájsť predajcu alebo montážnika

Prejdite na dokonalejší domov s modrou oblohou

Vychutnajte si každé lenivé ráno, deň, keď pracujete z domu, alebo nočný večierok v kuchyni pod dokonalým kúskom oblohy. Jednoducho zdokonaľte svoj domov pomocou novej generácie svetlíkov VELUX, ktoré spájajú nádherný výhľad s energeticky účinnou izoláciou a privádzajú až o 52 % viac denného svetla (plocha denného svetla v porovnaní s CFP/CVP 060060).
„Predstavte si, že vstúpite do obývacej izby, ktorá bola kedysi tmavá. To množstvo svetla, ktoré tam nájdete teraz, je naozaj úžasné.“ Majiteľ domu, Dánsko
Discover the new generation of VELUX glass rooflights

Nájdite dokonalé riešenie pre váš domov

Inovatívne zaoblené a ploché svetlíky či tradičné kupoly predstavujú kompletný sortiment okien VELUX pre ploché strechy a ponúkajú perfektné riešenia pre rôzne miestnosti v každom dome.

Dizajnový svetlík so zaobleným sklom

Najlepšie výsledky s technológiou CurveTech

Dizajnový svetlík s plochým sklom

Denné svetlo, dizajn a krása.

Svetlík s kupolou a zasklením

Vylepšené riešenie kupoly so zasklením

Svetlík s kupolou

Bez zasklenia. Do neobývaných miestností a budov.
Rozjasnite akúkoľvek miestnosť
V galérii zbierajte inšpirácie na váš ďalší projekt. Nová generácia VELUX strešných svetlíkov rozjasní akúkoľvek miestnosť vášho domu.

„Hey Google, open my windows“ (Hej, Google, otvor všetky okná.)

Nové strešné svetlíky VELUX sa dokonale hodia do inteligentnej domácnosti. Zakúpte si aplikáciu VELUX App Control spolu so strešným svetlíkom a ovládajte okná pomocou smartfónu či hlasovej kontroly, alebo úplne automatizujte vnútornú klímu cez VELUX ACTIVE with NETATMO.

Pridajte rolety pre maximálne pohodlie

Prispôsobte si strešné svetlíky pomocou roliet a príslušenstva a zlepšite si spánok či ochráňte domov pred prehrievaním. Pridajte zatemňujúcu roletu alebo vonkajšiu markízu a cíťte sa pohodlne za každej situácie.

Nájdite certifikovaných montážnikov VELUX vo svojom okolí

Chcete rozjasniť svoj domov pomocou nových strešných svetlíkov VELUX s maximálnym denným svetlom? Vyhľadajte certifikovaného montážnika VELUX vo svojom okolí a nezáväzne získate zdarma odbornú radu týkajúcu sa výberu produktu, ceny a montáže.