Healthy Home Academy 2018

Príďte sa presvedčiť, že pojem Internet of Things skutočne existuje a má zásadný vplyv na kvalitu vnútorného prostredia v budovách. Dopyt po efektívnych a inteligentných riešeniach v budovách, kde žijeme a pracujeme, je stále silnejší. Diktuje ju životný štýl súčasnej "indoor" generácie, ktorá trávi až 90% času v interiéri.

Hlavnou témou Healthy Home Academy 2018, je zdravé vnútorné prostredie z pohľadu automatizovaných riešení inteligentných domácnosti.

  • Do problematiky inteligentných domácnosti v podaní Apple HomeKit zasvätí svojím osobitým spôsobom návštevníkov Petr Mára.
  • Peedstavíme novinku roku 2018 VELUX ACTIVE – inteligentné riadenie ventilácie a tienenia pomocou senzorov.
  • S overenými lifehackmi, ako si udržať zdravie i pracovné nadšenie nás zoznámi koučka Dagmar Sliacka
  • Účastníci majú tiež možnosť zúčastniť sa komentovanej prehliadky priestorov industriálnej Mlynice

Healthy Home Academy 2018 je súčasťou festivalu Dni architektúry a dizajnu Bratislava 2018.

09:00 – 09:45  Komentovaná prehliadka priestorov Mlynice.


Program konferencie


10:00 – 11:30 Krátke prednášky

Téma Prednašajúci
Vnútorné prostredie a zdravie MUDr. Richard Imrich, DrSc.
Indoor generation Ing. arch. Klára Bukolská
Apple HomeKit– Inteligentná domácnosť podľa Apple
Petr Mára
Predstavenie VELUX ACTIVE Ing. Tomáš Švec
Fenomén inteligentnej domácnosti anketa spoločnosti Eurostav
Zdravá pracovná prax Mgr. Dagmar Sliacka

 

11:45 – 12:45 Moderovaná panelová diskusia s prednášajúcimi 

Zapojte sa do diskusie s odborníkmi nielen o tom, ako zvládnuť aktuálnu výzvu automatizácie v navrhovaní budov. 

13:00 – 14:00 Okrúhle stoly a networking

VELUX ACTIVE Live Simulator, Virtuálna realita aj Architect corner budú pripravené k následnej diskusii sprevádzanej rautom.

 
Healthy Home Academy 2018
Bratislava, Mlynica 
831 04 Nové Mesto, Slovensko - ukázat na mapě
29.5. 2018
od 09:00 hod. 
Vstupné 30€
Healthy home academy 2018
Prednášajúci

Hlavnou témou Healthy Home Academy 2018, ktorá sa uskutoční 29. 5. 2018 v Bratislave, je zdravé bývanie z pohľadu automatizovaných riešení inteligentných domácnosti. Návštevníci sa môžu tešiť na rad zaujímavých prednášok i prednášajúcich. Do problematiky inteligentnej domácnosti v podaní Apple HomeKit svojím osobitým spôsobom návštevníkov zasvätí Petr Mára, najznámejší odborník na Apple riešenie u nás.

Unikátne riešenie spolupracujúce s týmto systémom predstaví na akcii produktový manažér spoločnosti VELUX - Tomáš Švec. Už tento rok sa totiž môžu slovenskí zákazníci tešiť na jednoduché, efektívne a cenovo dostupné riešenie od spoločnosti VELUX, ktoré ponúka množstvo ďalších významných výhod. 

Hoci sa doteraz inteligentná domácnosť tešila iba záujmu technicky zdatnejších užívateľov, teraz bude ľahko dostupná pre všetkých, ktorí chcú zdravo bývať. Práve zdravie a zdravé prostredie bude rozhodujúcim impulzom, prečo dnes chcieť inteligentnú domácnosť.

Prečo tomu tak bude, príde so svojou prednáškou venujúcej sa fenoménu Indoor Generation vysvetliť Klára Bukolská, hlavná architektka spoločnosti VELUX.
Téme zdravia vo vzťahu k pracovnému prostrediu sa bude venovať tiež riaditeľ Národného ústavu reumatických chorôb MUDr. Richard Imrich, DrSc., ktorý ponúkne prekvapivé závery, s ktorými sa stretol počas svojej odbornej praxe v USA aj na Slovensku.

S overenými radami, ako si udržať zdravie i pracovný zápal príde návštevníkov zoznámiť Mgr. Dagmar Sliacka, koučka a odborníčka sa profesné a kariérne poradenstvo. Pre návštevníkov podujatia Healthy Home Academy si pripravila viacero užitočných a inšpiratívnych rád, ktoré vo svojom živote využije každý profesionál.

Bonus pre účastníkov
Healthy Home Academy 2018 je súčasťou festivalu Dni architektúry a dizajnu Bratislava 2018. Pred začatím podujatia sa o 9.00 hod. uskutoční komentovaná prehliadka priestorov Mlynice, ktorej účastníci budú môcť pokračovať na Healthy Home Academy 2018.

Seminár je zaradený do Sústavného vzdelávania architektov SKA ako podujatie typu C - pod záštitou SKA s počtom kreditov 5.

 

Prezentácie z Healthy Home Academy 2018 k stiahnutiu

Registrácia