VELUX Ponuka

Vytvorte a odošlite cenové ponuky svojim zákazníkom jednoducho a rýchlo. V novom nástroji VELUX Ponuka stačí iba niekoľko kliknutí a vyhľadáte produkty VELUX aj s ich cenami, pridáte vlastné produkty alebo služby a na záver výslednú ponuku predložíte svojim zákazníkom.

Ako začať

 • 1. krok

  Žiadosť o prístup

  Kliknite na odkaz a vložte údaje o svojej firme


  Vytvorenie prístupu môže trvať až 24 hodín.

 • 2. krok

  Vytvorte novú ponuku

  Prejdete myšou na tlačidlo Vytvoriť novú ponuku, ako je znázornené na obrázku nižšie a vyberte túto možnosť.

    • 3. krok

  Prispôsobte svoju ponuku

  Do informácií o vašom účte môžete nahrať logo svojej firmy, zadať pätičku emailu, vzorové podmienky a aktualizovať vašu adresu.

  Všetko stačí zadať iba raz, údaje sa premietnu do všetkých ponúk.

  Priamo v ponuke môžete zadať informácie ako pozdrav, adresa zákazníka a časové rozmedzie platnosti ponuky. Až vyplníte tieto informácie, kliknete na tlačidlo Uložiť a zavrieť informácie o zákazníkovi. Tým všetko uložíte a presuniete sa k zadaniu produktov a služieb.

   

 • 4. krok

  Pridajte produkty a služby

  Môžete pridávať výrobky VELUX rovnako ako ďalšie výrobky, ktoré montujete alebo služby, ktoré ponúkate:

  • Využite praktickú vyhľadávaciu lištu, kde nájdete výrobky VELUX – začnete písať kód výrobku a systém vyhľadá odpovedajúce výrobky, nemusíte si pamätať presný kód.

  • Kliknite na tlačidlo Pridať nový riadok na vloženie položiek/služieb, ktoré ponúkate.

 • 5. krok

  Ponúknite zľavu 

  Ceny výrobkov VELUX sú predvyplnené, ale môžete ich zlacniť, prípadne zdražiť doplnením čísla do kolónky Zľava. Ku každej položke je pole pre pridanie zľavy (percentuálne alebo finančnou čiastkou). Pokiaľ si  naopak prajete cenu navýšiť, začnite písať zľavu znakom mínus "-". Zľavu môžete poskytnúť aj z celkovej čiastky a doplniť ju popisom.

   

   

 • 6.  krok

  Uložte a odošlite

  Po zadaní všetkých výrobkov a služieb, kliknite na tlačidlo Uložiť ponuku.

  Máte skoro hotovo! Teraz sa stačí rozhodnúť, akým spôsobom chcete odoslať ponuku. Kliknite na tlačidlo Odoslať, tlačiť alebo exportovať…

  Pokiaľ vyberiete možnosť Poslať emailom (PDF), systém vytvorí ponuku vo formáte PDF a odošle ju na email, ktorý uvediete v nasledujúcom okne, viď obrázok.

  Toto sú základy tvorby ponuky. Vyskúšať môžete aj ďalšie funkcie ako je vyhľadávanie výrobkov pomocou hornej lišty alebo ukladanie výrobkov medzi obľúbené.

  Nezabudnite, že tento nástroj môžete použiť pre vytvorenie všetkých svojich ponúk, nie len pre produkty VELUX. Pre akúkoľvek prácu, môžete ponuky jednoducho vytvoriť, upravovať a odoslať.