Pozrite sa s nami na príbehy o tom, ako denné svetlo dokáže zmeniť priestor v obľúbené miesto

Denné svetlo, na rozdiel od umelého, odhaľuje prirodzené farby

Vytvoriť najlepší priestor pre naše deti. Správna orientácia a optimálne denné svetlo v pracovnom priestore a výhľad sú základom pre správne riešenie miestnosti.

Pohybujúce sa slnko a mraky oživujú miestnosť

V obývačke trávime väčšinu času, keď sme doma. Neexistuje žiadna náhrada za denné svetlo, ktoré počas dňa mení svoju intenzitu a farbu. Jeho pôsobenie môže znížiť pocit únavy a tiež predĺžiť samotný deň.

Denné svetlo vytvára v miestnosti atmosféru a drámu

Moderný bungalov ponúka dostatok svetla zameraného na miesta, ktoré najviac využívame. Horné osvetlenie je ideálnym spôsobom osvetlenia strednej časti pôdorysu. Otvorený strop na hrebeni strechy je kus vynikajúceho dizajnu

Povinnosťou architekta je privádzať do budov svetlo

Je veľa spôsobov, ako premeniť prázdne podkrovie na atraktívne bývanie. Ale iba dostatočný prísun denného svetla a krásny výhľad dokážu podkrovnému bývaniu dodať zvláštne kúzlo.

Každá miestnosť si zaslúži prístup k dennému svetlu

Kúpeľňa s prirodzeným svetlom je snom všetkých, ktorí bývajú v bytoch. Využite možnosť slnečného kúpeľa bez narušenia súkromia. Táto malá zmena zvýši nielen spokojnosť majiteľa, ale aj hodnotu celej nehnuteľnosti

Stratégia rozloženia denného svetla je rozhodujúcim faktorom medzi dobrým a zlým návrhom miestnosti

Ak chcete pracovať efektívne, potrebujete kanceláriu, ktorá je viac ako len stôl s notebookom. Najdôležitejšie veci pre vašu domácu kanceláriu sú: dostatok prirodzeného svetla, čerstvý vzduch a správne zatienenie.