Zlepšite vnútornú klímu vďaka novej kupole VELUX

Rozžiarte svoj pracovný priestor a zlepšite pohodu a produktivitu sebe aj svojim kolegom. S kupolou VELUX môžete využívať výhody prirodzeného denného svetla a čerstvého vzduchu vo vašej budove.

Improve productivity

Zlepšite produktivitu

Save electricity

Znížte spotrebu elektrickej energie

Easy to install Sort alt

Ľahká montáž

„Naše pracovné podmienky sa výrazne zlepšili“

– Niels „Ur“ Larsen

Je všeobecne známe, že denné svetlo ako hlavný zdroj osvetlenia zvyšuje produktivitu, výkonnosť a pohodu, obzvlášť na pracovisku. Pozrite sa, ako autoopravovňa Niels Ur Bilcentrum zlepšila vnútornú klímu a pracovné podmienky jednoduchou montážou kupoly VELUX.

Znížte spotrebu elektrickej energie a zlepšite pohodu

Na základe štúdií vykonaných v kancelárskych budovách sa ukázalo, že používanie prirodzeného denného svetla namiesto elektrického osvetlenia prináša úsporu elektrickej energie od 20 do 60 %. Okrem úspory energie sa ukázalo, že vystavenie dennému svetlu je dôležité aj pre duševnú a fyzickú pohodu pracovníkov.

Mechanic working

Jednoduchá výmena alebo modernizácia

Tieto produkty na výmenu od firmy VELUX umožňujú jednoduchú výmenu alebo modernizáciu kupoly. Napríklad, pomocou náhradného rámu VELUX môžete vymeniť kupolu od iného výrobcu alebo zmeniť kupolu VELUX na vetranú verziu.

Náhradný rám

VELUX replacement frame
Jednoduché a rýchle riešenie výmeny bez potreby montáže novej základnej jednotky. Hodí sa pre všetky vrchné jednotky kupoly značky VELUX.

Súprava na výmenu ventilácie

VELUX replacement kit
Pomocou tejto súpravy môžete zmeniť pevné riešenie kupoly na vetrané. Skombinujte s náhradným rámom a zmeňte kupolu od iného výrobcu na vetranú.

Ďalšie produkty


VELUX Dome with glazing

Kupola so zasklením

Do kancelárií a iných obývaných miestností sa odporúča kupola VELUX so zasklením, pretože poskytuje vyššiu energetickú účinnosť a komfort.
VELUX smoke vent with glazing

Okno na odvod dymu so zasklením

Táto kupola VELUX sa hodí na schodiská a prístavby, ktoré musia spĺňať požiadavky požiarnej bezpečnosti a zároveň poskytovať pohodlie používateľom budovy.

Spoľahlivé produkty

Podanie ruky


Kupoly a strešné okná VELUX sú známe svojou vysokou kvalitou a odolnosťou.
Náš záväzok voči vám trvá aj po montáži, a preto všetky okná a kupoly VELUX majú 10 ročnú záruku značky VELUX.

Easy to install Tools

Ľahká montáž

Improved packaging

Vylepšený obal

Fast delivery

Rýchle dodanie

Časovo úsporná a jednoduchá montáž

Montáž kupoly VELUX alebo výmena kupoly od iného výrobcu je jednoduchá a efektívna od začiatku až do konca. Montáž kupoly a nového ostenia možno vykonať v jednom plynulom procese bez nutnosti čakania medzi jednotlivými krokmi. Pozrite si video s návodom.

Nový vylepšený obal a rýchle dodanie

Všetky produkty z radu kupol VELUX dorazia rýchlo a bezpečne zabalené v kartónových škatuliach. Vďaka tomu je manipulácia s produktami pre montážnikov a predajcov jednoduchá a bezpečná.

New improved packaging

Pripravení na nákup