Riešenia presvetlenia chodby

Prirodzené svetlo premení tmavé a zanedbané časti vášho domova v prívetivý priestor. Prečo počas dňa hľadať vypínač alebo riskovať úrazy, keď svetlovod presvetlí vašu vstupnú halu, chodbu aj schodisko? Privedením denného svetla doprostred dispozície znížite potrebu svietenia a priaznivo naladíte svoju psychiku.

VELUX odporúča

SVETLOVOD PRE ŠIKMÉ AJ PLOCHÉ STRECHY                 
So svetlovodom VELUX privediete denné svetlo až do najtmavších miest domu. Je schopný prinášať slnečné aj mesačné svetlo skrz strechu dole do miestností na vzdialenosť až 6 metrov. K dispozícii sú dve veľkosti a varianty pre šikmú aj plochú strechu.

LED OSVETLENIE
Do akéhokoľvek typu svetlovodu možné jednoducho domontovať nosič LED diódového osvetlenia. Svetlovod tak využijete nielen cez deň, ale aj ako zdroj svetla v noci.

PREDLŽOVACÍ DIEL
Denné svetlo je v svetlovode prenášané pevným tubusom, ktorý je možné predlžovacími dielmi predĺžiť až do dĺžky 6 metrov.


TWR – svetlovod do šikmej strechy

ZTL – nosič LED diodového osvetlenia

ZTR – predlžovací diel

Vzorové riešenia pre vašu inšpiráciu

Preskúmať viac
Prirodzené svetlo tam, kde ste si nikdy nemysleli, že je to možné

Prirodzené svetlo tam, kde ste si nikdy nemysleli, že je to možné

Svetlovody VELUX umožňujú prívod prirodzeného svetla do miestností, kde tradičné strešné okná nie sú možné. Dokonca aj počas zamračeného dňa naše svetlovody poskytujú toľko svetla ako bežná 60-wattová žiarovka.

Preskúmať viac
Celkom nový domov

Celkom nový domov

Zostava strešných okien VELUX s horným ovládaním otvára tento viacúrovňový priestor a vytvára fantastické svetelné efekty. Vodopád svetla stekajúci nadol v priestore schodiska premieňa obyčajnú, funkčnú oblasť na výstavné dielo.

Preskúmať viac
Prirodzené svetlo tam, kde ste si nikdy nemysleli, že je to možné

Prirodzené svetlo tam, kde ste si nikdy nikdy nemysleli, že je to možné

Vnútorné priestory, ako sú chodby a vstupné haly, sú bez prístupu k prirodzenému svetlu – alebo možnosti strešných okien – často tmavé a nepríjemné. Avšak s našimi inovatívnymi svetlovodmi môžete dodať dostatok denného svetla, aby ste aj tieto strohé miestnosti premenili na niečo výnimočné.
Preskúmať viac
Privítanie v dennom svetle

Privítanie v dennom svetle

Svetlík VELUX predstavuje fantastický spôsob dodania nového rozmeru akémukoľvek priestoru pod plochou strechou. Táto chodba v strede domu teraz predstavuje jasnejší, lákavejší priestor, ktorému sú dopriate všetky výhody prirodzeného svetla.