Potrebujete vo svojom živote viac času?

Predstavte si, ako strešné okná automaticky vpúšťajú čerstvý vzduch, keď to potrebujete. Rolety sa počas horúceho popoludnia automaticky spúšťajú, aby udržiavali komfort vášho domova. Pri jeho opúšťaní by ste všetky strešné okná mohli zatvoriť jediným dotykom. Toto a oveľa viac je možné so systémom VELUX INTEGRA®, ktorý je dostupný za prekvapivo priaznivé ceny.

Výhody

Vyvetranie jediným dotykom

Získajte viac komfortu s vopred naplánovanými programami

Zabezpečte váš domov, keď ste mimo

Spoznajte skupinu výrobkov VELUX INTEGRA®

Systém VELUX INTEGRA® je portfólio strešných okien, roliet, žalúzií, vonkajších roliet a doplnkov, ktoré umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanie okien VELUX. Používanie všetkých výrobkov je jednoduché a užívate si ich naplno vďaka elegantnému diaľkovému ovládaču VELUX INTEGRA® a jeho intuitívnemu rozhraniu využívajúcom ikony a preddefinovaným programom.

Všetky výrobky sú založené na bezpečnej technológii io-homecontrol®

8 preddefinovaných programov

Ak sa chcete zbaviť niektorých vašich každodenných povinností a zvýšiť si svoj interiérový komfort, k dispozícii je 8 užitočných preddefinovaných programov, ktoré sú pripravené na použitie.

  • Interiérová klíma
  • Vetranie
  • Energetická bilancia
  • Tienenie slnka
  • Dobrú noc
  • Dobré ráno
  • Opustenie domu
  • Na dovolenke

VELUX INTEGRA je založený na
io-homecontrol®

Čo je to io-homecontrol®?

io-homecontrol® je jazyk, ktorý výrobky VELUX INTEGRA® využívajú na komunikáciu s diaľkovým ovládaním. Toto riešenie z oblasti domácej automatizácie, navrhnuté s dôrazom na komfort a bezpečnosť, je jedným z najpokročilejších na súčasnom trhu – stoja za ním totiž tie najlepšie a najinovatívnejšie firmy v odvetví.

Je technológia io-homecontrol®bezpečná?

io-homecontrol® využíva rádiovú komunikáciu na bezpečný prenos príkazov alebo informácií – čím okolo vášho domu vytvára digitálnu pečať. Ak by sme to vyjadrili príkladom z reálneho života, potom úroveň zabezpečenia je porovnateľná s komunikačnými kanálmi medzi bankomatom a bankou.

Môžem použiť svoj smartfón? 

Všetky svoje výrobky VELUX INTEGRA® môžete ovládať pomocou aplikácie pre smartfón alebo tablet či počítač aj keď ste mimo domova. Vďaka technológii io-homecontrol® môžete jednoducho používať TaHoma Connect Box od Somfy. Kliknite sem pre viac informácií.