Zdravý domov. Dostupne. 
Automaticky

Predstavte si, ako vaše strešné okno automaticky vpúšťa do vnútra  čerstvý vzduch vo chvíli, keď to potrebujete. V horúcom popoludní sa vaše rolety automaticky zatiahnu, aby u vás doma zostalo príjemne. Pri odchode z domu by ste mohli všetky okna zatvoriť stlačením jediného tlačítka. Toto všetko a ešte oveľa viac je  možné vďaka  systému  VELUX  INTEGRA®, ktorý je dostupný za  cenu, ktorá vás milo prekvapí. 

Výhody

Vyvetranie jediným dotykom

Získajte viac komfortu s vopred naplánovanými programami

Zabezpečte váš domov, keď ste mimo

Spoznajte skupinu výrobkov VELUX INTEGRA®

Systém VELUX INTEGRA® je portfólio strešných okien, roliet, žalúzií, vonkajších roliet a doplnkov, ktoré umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanie okien VELUX. Používanie všetkých výrobkov je jednoduché a užívate si ich naplno vďaka elegantnému diaľkovému ovládaču VELUX INTEGRA® a jeho intuitívnemu rozhraniu využívajúcom ikony a preddefinovaným programom.

Všetky výrobky sú založené na bezpečnej technológii io-homecontrol®

8 preddefinovaných programov

Ak sa chcete zbaviť niektorých vašich každodenných povinností a zvýšiť si svoj interiérový komfort, k dispozícii je 8 užitočných preddefinovaných programov, ktoré sú pripravené na použitie.

  • Interiérová klíma
  • Vetranie
  • Energetická bilancia
  • Tienenie slnka
  • Dobrú noc
  • Dobré ráno
  • Opustenie domu
  • Na dovolenke

VELUX INTEGRA je založený na
io-homecontrol®

Čo je to io-homecontrol®?

io-homecontrol® je jazyk, ktorý výrobky VELUX INTEGRA® využívajú na komunikáciu s diaľkovým ovládaním. Toto riešenie z oblasti domácej automatizácie, navrhnuté s dôrazom na komfort a bezpečnosť, je jedným z najpokročilejších na súčasnom trhu – stoja za ním totiž tie najlepšie a najinovatívnejšie firmy v odvetví.

Je technológia io-homecontrol®bezpečná?

io-homecontrol® využíva rádiovú komunikáciu na bezpečný prenos príkazov alebo informácií – čím okolo vášho domu vytvára digitálnu pečať. Ak by sme to vyjadrili príkladom z reálneho života, potom úroveň zabezpečenia je porovnateľná s komunikačnými kanálmi medzi bankomatom a bankou.

Môžem použiť svoj smartfón? 

Všetky svoje výrobky VELUX INTEGRA® môžete ovládať pomocou aplikácie pre smartfón alebo tablet či počítač aj keď ste mimo domova. Vďaka technológii io-homecontrol® môžete jednoducho používať TaHoma Connect Box od Somfy. Kliknite sem pre viac informácií.