Vychutnajte si ničím nerušený výhľad

Panoramatický výhľad s maximálnym pohodlím

Vychutnajte si ničím nerušený výhľad

Panoramatický výhľad s maximálnym  pohodlím

PREDSTAVENIE

Pohodlie bez kompromisov 

 

Výklopno-kývne strešné okno je novo dostupné s diaľkovým ovládaním! VELUX GPU umožňuje vyhliadnuť zo strechy do okolia, ako by ste stáli vonku.

Biele bezúdržbové prevedenie garantuje minimálnu nutnosť údržby, nízkoenergetické trojsklo potom maximálnu tepelnú izoláciu.

Integrované motory v ráme okna zaisťujú bezpečné a plynulé ovládanie. Horné madlo s ventiláciou oceníte pre možnosť pretočenie a ľahké umytie. Dažďový senzor zaistí automatické zatvorenie okna v prípade dažďa.

GALÉRIA

Okno do každej miestnosti

Elektricky ovládané strešné okno VELUX GPU je vhodné pre inštaláciu do každej miestnosti. Vďaka tomu, že je ovládané diaľkovo, pod neho môžete postaviť nábytok a stále k nemu mať prístup.

Ak navyše pridáte systém VELUX ACTIVE with NETATMO, zaistíte si automatické vetranie a tým zdravšie vnútorné prostredie. Pozrite sa do galérie na všetky výhody.

VÝHODY

Panoramatický výhľad s maximálnym pohodlím


Možnosť otvorenia okna až do uhla 45° poskytuje dokonalý panoramatický výhľad kombinovaný s pohodlím elektrického ovládania.


Čistý vzhľad

Estetický a čistý dizajn ukrýva všetky elektrické komponenty v ráme okna.Nástenný ovládač

S cieľom zjednodušiť a urýchliť montáž je jednoduchý nástenný ovládač už z výroby spárovaný s motorickou jednotkou. Ovládač obsahuje 3 tlačidlá pre funkcie otvoriť, zatvoriť a zastaviť.
Ochrana pred dažďom

Dažďový senzor automaticky zavrie okno vždy, keď začne pršať. Už sa tak nemusíte strachovať, že vám dážď napácha škody v interiéri, keď nie ste doma.Dve možnosti otvárania

Okno môže byť otvorené ako pomocou diaľkového ovládača, tak manuálne, čo je výhodné najmä pre rýchle vyvetranie alebo pri umývaní okna.Dizajnová ochrana pred horúčavou

Zaistite si príjemnú vnútornú klímu aj v horúcich letných dňoch vďaka našej špeciálne navrhnutej vonkajšie rolete. Tú môžete buď úplne schovať, alebo ju nechať úplne stiahnutú, a pritom si užívať pohľad von z otvoreného okna.

Pozrite sa, aké jednoduché je nainštalovať diaľkovo ovládané výklopno-kývne strešné okno VELUX.

DETAILY PRODUKTU
Biele bezúdržbové s dreveným jadrom
 • 1
  ThermoTechnology

  ThermoTechnologyTM

  Špičkový systém izolácie VELUX ThermoTechnology ochráni okno pred vplyvmi počasia.
  Maintenance-free
 • 2
  Prirodzené vetranie so zatvoreným oknom

  Prirodzené vetranie

  Vpustite do vášho domova čerstvý vzduch, aj keď ste preč alebo spíte bez toho, aby ste sa museli obávať o bezpečnosť alebo prítomnosti zlého počasia. Jednorazovým potiahnutím za jedinečnú hornú ovládaciu rukoväť umožníte čerstvému, filtrovanému vzduchu vnikať cez ventilačnú klapku.
 • 3
  Elektrické napájanie

  Electrické napájanie

  Elektricky ovládané strešné okno VELUX GPU je napájané zo siete. S cieľom zjednodušiť a urýchliť montáž je jednoduchý nástenný ovládač už z výroby spárovaný so strešným oknom. Jednoduché ovládanie zabezpečujú tri tlačidlá. Dostupné funkcie po stlačení sú otvoriť / zatvoriť / stop. Ak máte niekoľko produktov rovnakého typu, môžete ich zoskupiť a ovládať súčasne. Pozrite sa vo videu, ako na to.

 • 4
  Dažďový sensor

  Dažďový senzor

  Čo keď začne pršať a vy nie ste doma, alebo nemáte čas hneď bežať zatvárať okná?

  Všetky naše strešné okná VELUX INTEGRA® sú vybavené dažďovým senzorom, ktorý okná automaticky zatvorí, ak začne pršať - už nikdy sa teda nebudete musieť strachovať, že vám dážď napácha v interiéri škody.
 • 5
  Jednoduché umývanie

  Jednoduché umývanie

  Ak chcete umyť vonkajšie sklo, otočte krídlo okna o 180 stupňov. Krídlo musí byť zaistené zasunutím valcového skrutky do puzdra v spodnej časti bočného rámu. Potom vyberte filter z filtrové koľajnice a umyte ho.
 • 6
  Bezúdržbové prevedenie

  Bezúdržbové prevedenie

  Drevené jadro je chránené vodotesnou polyuretánovou vrstvou, ktorá je odolná aj voči prachu. Vďaka drevenému jadru sú zachované vynikajúce izolačné vlastnosti, polyuretánová vrstva zaisťuje dlhú trvanlivosť bez nutnosti čistenia a natieranie.
 • 7
  Rýchla a jednoduchá montáž

  Ideálna kombinácia

  Strešné okná sú pripravené na jednoduchú a rýchlu montáž originálnych roliet a žalúzií VELUX.


VELUX ACTIVE
ovládanie vnútorného prostredia

VELUX ACTIVE with NETATMO predstavuje jednoduchý spôsob, ako zlepšiť kvalitu vnútorného prostredia vášho domu.

Senzory merajú teplotu, úroveň CO2 , vlhkosť a ovládajú vaše elektrické alebo solárne produkty VELUX . Môžete ich ovládať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie VELUX ACTIVE.

ZAMERANÉ NA DIZAJN

Využite priestor efektívnejšie a nechajte dovnútra prúdiť ešte viac denného svetla vďaka strešnému oknu s panoramatickým výhľadom a pohodlným elektrickým otváraním.

Čistý dizajn ukrýva všetky elektrické komponenty v ráme okna, takže okno nerušivo zapadne do každého interiéru. 

Pozrite sa nižšie na detaily technických výkresov a 3D objektov.

KÚPA A MONTÁŽ PRODUKTU

Nájsť predajcu alebo montážnika

Máte záujem o strešné okno VELUXGPU? Či už zvažujete ešte len jeho nákup, alebo už samotnú montáž, v našej mape nájdete predajcu alebo preškolenú montážnu firmu vo vašom okolí.