Sociálne aktivity

November 2019 

AUGUST
Rodinný výlet
Cieľovým miestom na rodinný výlet bol tento rok vedecko-zábavný park VIDA v Brne. Mali sme možnosť zažiť, ako je to ustáť zemetrasenie, započúvať sa do vlastného tepu v obrom srdci, alebo preskúmať svet pod mikroskopom. Na svoje si prišli hlavne deti. Výlet sme spojili aj s návštevou centra mesta Brno, kde sme zažili na vlastnej koži atmosféru tohto krásneho mesta. 

SEPTEMBER
Letný piknik
V piatok 13.09.2019 sme si spoločne užili letný piknik. Tento ročník sa niesol v duchu jednej z našich VELUX hodnôt – angažovanosť. „Letný piknik bol o nás a pre nás. Ďakujeme všetkým účastníkom za skvelý čas, pozitívnu energiu, príjemnú zábavu v podaní našich kolegov, všetkým kuchárom a pomocníkom za výborné jedlo, hráčom za zápal počas futbalových zápasov a v neposlednom rade za úžasný úspech v zredukovaní množstva odpadu, ktorý sme my všetci zúčastnení vytvorili. Veľké vďaka patrí tým, ktorí si našli čas, chuť, energiu, ktorú pretavili do organizácie,“ povedala o letnom pikniku HR manažérka Zuzana Gajdošová. 

Turistika
S kolegami z VELUX závodu v Čechách sme sa zúčastnili spoločnej turistiky. Nadviazali sme nové vzťahy a upevnili tie staré. Počasie nám prialo a z rozhľadne bol krásny výhľad na slovenskú aj českú stranu. Rozhľadňa je symbolom priateľstva medzi Čechmi a Slovákmi a spoločným výstupom sme to potvrdili.


Ďalšie články