Akákoľvek zmena na zlepšenie vášho každodenného komfortu stojí za zváženie – či už sa rozhodnete pre úpravu, renováciu alebo úplnú prestavbu podkrovia.

Úprava podkrovia

Malé zmeny sú nielen praktické, ale potešia tiež vaše oko i dušu. Zmenou malých prvkov môžete dosiahnuť pocit, že ste odrazu na úplne novom mieste. Pozrite sa na svoju podkrovnú miestnosť z iného pohľadu a možno uvidíte tmavé steny. Čo tak vymaľovať ich? Nemáte dostatok denného svetla? Pridajte viac okien. Je to oveľa jednoduchšie, než si myslíte. Existuje množstvo spôsobov, ako vylepšiť svoje podkrovie.

Renovácia podkrovia

Možnože už desať či dvadsať rokov žijete v starom podkroví. Je zastarané a už sa tam necítite ako doma. Pusťme sa do jeho renovácie! Ak premýšľate nad renováciou, pozrite sa na ňu v širších súvislostiach. Skontrolujte, či správne funguje izolácia strechy, a ak nie, zahrňte ju do renovácie – investícia sa vám vráti už za pár rokov. To isté platí pre vykurovacie telesá, okná a podlahy. A možno prišiel správny čas na zváženie nového vstupu do domu.

Prestavba podkrovia

Hľadáte dostupný spôsob, ako získať extra priestor vo svojom dome? Ak v ňom máte nevyužité podkrovie, začnite svoj projekt prestavby tam. Je to najefektívnejšia cesta k prestavbe domu, čo sa týka peňazí a priestoru. Navyše to bude mať pozitívny vplyv na úsporu energie.

Vedeli ste?

Vedeli ste, že existuje viacero spôsobov, ktoré vám pomôžu pokryť výdavky na renováciu?
Prečítajte si najnovšie informácie o príspevkoch tu.

Vo dne aj v noci svieti výnimočné svetlo.

Luigi, majiteľ

Montážnik montujúci nové strešné okno VELUX na strechu s čiernymi škridlami.